ČÍM SE LIŠÍME?

Marinády a obalovací směsi Holly Powder jsou skutečně unikátní produkty.

 

Zde je 6 důvodu, proč byste měli používat naše produkty pro vytvoření Vašich jídel. Díky aromatické marinádě a křupavé obalovací směsi maso nejenom chutně vypadá, ale také výborně chutná.

KŘUPAVÁ, KŘEHKÁ OBALOVACÍ SMĚS

 favicon1. KŘUPAVÁ, KŘEHKÁ OBALOVACÍ SMĚS

 

 

Výsledný produkt má charakteristiku amerického kuřete, má typickou vločkovou krustu, která je zlatavá, křupavá a křehká. Díky tomu porce masa vypadá větší a chutnější. Obalovací směs má konzistenci mouky a její typické zlatavé a křehké vločky se vytvoří v momentě obalování a smažení.

 

Obalovací směs Holly Powder je prostě dokonalá!

favicon

 2. MARINÁDA

 

 

Marinováním jídlu dodáme chuť, vůni a ostrost, kterou nakonec cítíme ve výsledném pokrmu. Maso je šťavnaté, měkké a křehké. Vynikající kvalita jde ruku v ruce efektivitou.

 

Výsledkem naší technologie je, že připravená marináda má 20 % z hmotnosti masa, což znamená, že pokud marinujeme např. 5 kg masa, tak získáme navíc 1 kg na váze marinovaného masa.

favicon

3. BEZ POJIVA

 

 

Naše technologie je vyvinuta tak, že není potřeba použití třetího produktu – pojiva. Výsledný produkt Holly Powder je díky tomu pro přípravu tak snadný.

 

Použitím pouze dvou složek ušetříte čas na přípravu jídla a tím dřív obsloužíte klienta.

favicon

4. VYTŘÍBENÁ KOMPOZICE OSTROSTI

 

 

Není náhodou, že naše produkty mají tak skvělou chuť. Chtěli jsme stvořit ostrost rozpoznatelnou hned po prvním kousnutí, a proto používáme extrakt z chilli a ne chilli v prášku.

 

Věděli jsme, že díky tomuto získáme lehce pikantní chuť, která narůstá po čas konzumace, ale také rychle ustane, např. po zajezení nebo zapití. Příjemně pikantní chuť Vás doprovází od samého začátku.

favicon

5. SENZAČNĚ PŘILNAVÁ OBALOVACÍ SMĚS

 

 

Po ukousnutí, roztrhnutí, rozkrojení masa nebo ryby obalovací směs dokonale drží. Díky tomu si můžeme křupavou krustu užít v každém soustu. Ideální řešení do salátu!

favicon

6. NÁVYKOVÁ CHUŤ

 

 

Díváte se na jídlo a obdivujete ho. Zkusíte a chcete ještě více! Intenzivní chuť, velmi dobře zkomponovaná, s přiměřeným stupněm ostrosti. Vyniká v sendvičích a salátech, kde je její chuť dominantní.

Objednej produkty Holly Powder:
2 obalovací směsi + 4 marinády (jemná a pikantní) za cenu 1191 Kč vč. DPH s poštovným zdarma.
Rovněž posíláme na dobírku!

 

Startovací balíček Vám vystačí na marinování až 20 kg čerstvého masa! Tento balíček obsahuje více obalovací směsi než ve standardním balení, abyste se mohli snadno naučit připravovat tyto chutné pokrmy.

OBJEDNAT STARTOVACÍ BALÍČEK!