JAK TO DĚLÁME,

NEBOLI JAK VZNIKAJÍ OBALOVANÉ POKRMY

Nepotřebujete mnoho, abyste vytvořili tak jemné pokrmy. Pokrm získá veškerou chuť z marinády a obalovací směsi Holly Powder.

 

Abyste servírovali výborné a šťavnaté pokrmy, stačí používat čerstvé maso a naše produkty: jemnou nebo pikantní marinádu a obalovací směs Holly Powder. Maso marinujeme, obalujeme a poté smažíme ve vařícím oleji. Pokrmy podáváme teplé, díky tomu každý klient ocení výjimečnou chuť, příjemnou vůni a velmi chutný vzhled.

marináda na maso a obalovací směs Holly Powder

holly-powder-min

Krok 1

PŘÍPRAVA INGREDIENCÍ

 

 

Abyste připravili šťavnaté a křupavé maso, potřebujete produkty Holly Powder: pikantní nebo jemnou marinádu a obalovací směs.

 

Aromatická marináda dodá hlavní příchuť. Její ostrost a vůně proniká do masa a činí ho chutným a okouzlujícím a obalovací směs dodává delikátní konzistenci. Po usmažení je zlatavá a křupající a to dodá pokrmu chutný vzhled.

holly-powder-minKrok 2

MARINOVÁNÍ A OBALOVÁNÍ

 

 

Marinujeme čerstvé maso a následně obalujeme v obalovací směsi Holly Powder.

Na obalování potřebujeme:

  • nádobu na obalovací směs
  • síto k odstranění nadbytečné obalovací směsi z masa
  • nádobu se studenou vodou
  • síto pro obalování většího množství masa

fritéza

Obalené maso a rybu usmažíme ve fritovacím

holly-powder-minKrok 3

SMAŽENÍ

 

 

Obalené maso a rybu lehce usmažíme ve fritovacím hrnci. Na rozdíl od toho pro přípravu větších kusů kuřete (hlavně s kostí), je lepší použít tlakový fritovací hrnec, ve kterém rychleji připravíte křupavá jídla.

 

Smažení je velmi důležitý proces. Během smažení uvidíte, jak se vytváří zlatavá krusta s křupavými vločkami.

holly-powder-minKrok 4

HOTOVÁ JÍDLA

 

 

Jídla podáváme horké, bezprostředně po usmažení. Díky tomu vypadají dokonale, zachovávají si svojí velkolepou chuť a vůni. Tak krásným kusům kuřete nelze odolat!

kuře v trojobalu recept

PROHLÉDNI GALERII

 

VSTUPTE DO GALERIE, KTERÁ PREZENTUJE NAŠE ŠŤAVNATÉ, OBALOVANÉ KUŘE, TO VŠE DÍKY MARINÁDĚ A OBALOVACÍ SMĚSI HOLLY POWDER.