ŠKOLENÍ

Sníte o tom poznat tajemství chuti a vzhledu kuřat v americkém stylu? Zajímá Vás, jak je možné, že maso vypadá tak chutně, křupavá krusta po rozkrojení neodpadá a její zlaté vločky tvoří efekt zvlnění?

 

Na všechny dotazy Vám odpovíme během školení. Ukážeme Vám, jak je snadné poznat tajemství chuti a struktury obalovaných kuřat a ryb.

 

Nabízíme spolupráci ve formě školení. Chceme, aby Vaše restaurace servírovala nejlepší kuřata ve městě. V rámci spolupráce Vám představíme možnosti použití produktu – marinády a obalovací směsi Holly Powder.Na předem domluveném místě Vám ukážeme:

 

  • jak krájet maso
  • jak připravit maso, aby vstřebalo všechny chutě marinády
  • jak připravit marinádu na kuře
  • jakým způsobem obalovat a smažit maso (rybu)
  • jak připravit vynikající sendviče

 

Díky této názorné ukázce dokážete vytvořit výborné a chutné sendviče s obalovaným kuřetem, křupavou rybou a další speciality, které Vám jen Vaše představivost dovolí.

 

Jestli ve své restauraci chcete podávat klientům jídla, které již od prvního zakousnutí roztlučou jejich srdce, tak nás kontaktujte!

Objednej produkty Holly Powder:
2 obalovací směsi + 4 marinády (jemná a pikantní) za cenu 1191 Kč vč. DPH s poštovným zdarma.
Rovněž posíláme na dobírku!

 

Startovací balíček Vám vystačí na marinování až 20 kg čerstvého masa! Tento balíček obsahuje více obalovací směsi než ve standardním balení, abyste se mohli snadno naučit připravovat tyto chutné pokrmy.

OBJEDNAT BALENÍ NA ZKOUŠKU!