Franšíza Chilli Mili

Powrót

SÍŤ RESTAURACÍ S KŘUPAVÝM KUŘETEM

 

Hledáte dobrý nápad na podnikání v gastronomii?

Využijte kompletní řešení a staňte se majitelem módní restaurace Chilli Mili.

Síť restaurací Chilli Mili se rozvíjí velmi dynamicky. Celkově je již otevřeno 14 restaurací: 1 v České republice, 10 v Polsku, 1 na Ukrajině a 2 v Uzbekistánu.

VZHLED RESTAURACE

 

Restaurace Chilli Mili jsou jedinečná místa, která od prvního dne získávají stálé zákazníky. Estetický design interiéru, moderní a módní řešení a pohodlné boxy k sezení povzbudí k častým návratům.

Podívejte se jak vypadají restaurace Chilli Mili a nebo je nejlépe navštivte a přesvědčte se sami jak zajímavým místem Chilli Mili je 🙂

VZHLED JÍDEL

 

To, co odlišuje restaurace Chilli Mili a stojí za jejich úspěchem, jsou dokonalá kvalitní jídla s kuřetem v křupavém obalu. Menu je sestaveno tak, aby si v něm každý našel něco co mu chutná. Servírujeme: lahodné nugetky pro děti, lehké saláty s kuřecími kousky, různé tortilly, burgery a také kyblíky s pikantními křidélky a křupavými stripsy.

MARKETINGOVÁ PŘÍPRAVA

 

Dbáme na to, aby byla reklama spuštěna ještě před otevřením restaurace! Zakládáme fanpage restaurace, připravujeme bannery, plakáty, letáky a staráme se o propagaci v místních médiích. A po otevření ..

Centrálně připravujeme jak velké akce pro všechny restaurace tak i menší s ohledem na lokální svátky a potřeby dané restaurace. Našim franšízantům poskytujeme kompletní marketingové materiály připravené pro jednotlivé akce, do jídelního lístku systematicky zavádíme nové jídla.

Pro každou restauraci je připravena aktuální fanpage, na které se několikrát za týden ukazují informace o tom co je nového v restauraci a jaké jsou aktuální akce. Webovou stránku www.chillimili.pl provozujeme centrálně pro celou síť.

GASTRONOMICKÁ FRANŠÍZA S KŘUPAVÝM KUŘETEM
– NÁPAD NA PODNIKÁNÍ

 

Máte hlad?.. To je dobře! V Chilli Mili víme, jak to udělat, aby měl každý chuť ještě na více!

Pamatujte, že restaurace s křupavým kuřetem ještě nemají na trhu konkurenci! Je čas udělat správné rozhodnutí!

Zjistěte více o tom, jak si otevřít vlastní restauraci v rámci franšízi Chilli Mili.

Zveme vás na naši stránku www.chillimili.pl nebo nás kontaktujte +420 608 408 688.

 

 

HLEDÁTE SPÍŠE PRUŽNĚJŠÍ SPOLUPRÁCI?

 

Pokud hledáte dobrý nápad na podnikání v gastronomii a záleží vám na nezávislosti, podívejte se naši nabídku spolupráce a otevřete si restauraci s křupavým kuřetem pod svojíí značkou a využijte naší pomoci. Zjistěte více.

Poznejte naše značky: