Recepty a školení

Powrót

PREMIUM MENU & FOTKY PRODUKTŮ

 

Přemýšlíte jak sestavit menu založené na křupavém a šťavnatém kuřeti? Provozujete restauraci a hledáte nová jídla pro vaše aktuální menu?

Využijte připravené a osvědčené recepty na burgery s křupavým kuřetem, tortilly, saláty, kyblíky a boxy.

Nabízíme vám kompletní menu, založené na kuřeti v křupavém obalu. Všechny položky z menu mají profesionální fotky, které představují skutečná jídla.

Využijte fotografie pro vlastní reklamní materiály nebo využijte bohatý balíček již hotových plakátů, letáků a menuboardů. Níže se podívejte na všechna jídla z menu a reklamní materiály se zlatavým kuřetem.

Pokud máte zájem o spolupráci nebo máte dotazy, kontaktujte nás: +420 608 408 688

 

CENÍKY & LETÁKY

 

Pomůžeme vám s vizuální úpravou menu.

Kromě receptů na kompletní menu s kuřetem v křupavém obalu jsme také připravili hotové ceníky, menu boardy a letáky.

Marketingové materiály jsou připravené velmi esteticky. Jejich barevnost se hodí do většiny interiérů. Každý ceník nebo leták vychází z reálných fotografií jednotlivých jídel. Všechny marketingové materiály lze upravovat, takže si můžete snadno přidat vaše logo a také adresu vaší restaurace.

Chtěli byste ve vaší resturaci servírovat jídla jako např. menu s nápojem? Poznejte nápoje HOME MADE DRINKS, které ideálně doplní vaši nabídku.

PLAKÁTY

 

Pomůžeme s propagací nabízených jídel!

Připravili jsme sérii plakátů propagujících jídla s kuřetem v křupavém obalu, které můžete vyvěsit venku a zároveň je použít i uvnitř své restaurace. Můžete je také použít na takzvaném “áčku” před svojí restaurací. Všechny plakáty jsou v upravitelném formátu, abyste si mohli doplnit ceny jídel a také logo restaurace.

Kromě toho několikrát ročně připravujeme tématické plakáty, například: plakát na jaro, prázdniny a nebo vánoce. Zůstaňte s námi v kontaktu, systematicky zvětšujeme databázi plakátů.

ŠKOLENÍ PRO GASTRONOMII

 

Nabízíme profesionální gastronomické školení pro přípravu všech pokrmů z navrhovaného menu.

Školení je prováděno kvalifikovaným kuchařem, který vám poskytne informace o tom, jak si zorganizovat práci v kuchyni z hlediska přípravy obalovaných kuřecích kousků a jak správně servírovat pokrmy s křupavým kuřetem jako například: chicken burgery, kuřecí salát, salát coleslaw, tortilla se stripsy a také kyblíky s křídélky a křupavými stripsy. Gastronomické školení většinou trvá jeden až dva pracovní dny.

Pokud vás zajímá naše školení pro vás a vaše zaměstnance, kontaktujte nás: +420 608 408 688

FOTKY NA FACEBOOK & INTERNET

 

Marketingové materiály s křupavým kuřetem jsou ideální pro reklamu vaší restaurace!

Využijte naší rozsáhlé databáze bezplatných fotografií, které se dokonale hodí k prezentaci na internetu. Použijte je na své fanpage, na webových stránkách a dalších sociálních sítích.

Podívejte se na více fotek v záložce Galerie Fotek ZDARMA.

OTEVŘETE SI RESTAURACI SPECIALIZUJÍCÍ SE NA KŘUPAVÉ KUŘE

 

Už víte, že jídla s křupavým kuřetem nemají na trhu konkurenci?

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci s otevřením restaurace s křupavým kuřetem pod vaší značkou!

Poznejte naše značky: