O nás

CARTEL FOODS
výrobce a dodavatel produktů pro gastronomii!

 

Od roku 1993 se specializujeme na výrobu potravin pro gastronomii. Jsme společnost se stabilním postavením na trhu, která dbá na kvalitu nabízených produktů a služeb.

NAŠI SÍLU TVOŘÍ ZKUŠENOSTI A VÁŠEŇ!

O obalovaném kuřeti už víme skoro všechno a je toho opravdu hodně!  Naší obalovací směsí zásobujeme stovky restaurací jak v Česku tak za hranicemi. Ve spolupráci s námi již mnoho restauratérů otevřelo svoje restaurace a bistra založené pouze na obalovaném americkém kuřeti.

Jako výrobce a dodavatel produktů pro gastronomii víme, jak důležitá je kompletní a rozsáhlá nabídka, a proto se stále snažíme naše řešení pro gastronomii rozvíjet a zlepšovat

SPECIALIZUJEME SE NA VÝROBU

           křupavé obalovací směsi a marinád na kuře pod značkou                Holly Powder

 

Vždy dbáme i na sebemenší detail tak, aby naše výrobky byly nejvyšší kvality a díky tomu můžeme s jistotou říci, že výrobky Holly Powder jsou prémiové produkty. Vyznačují se výbornou chutí, chutným vzhledem, lákavou vůní a jsou vždy vyrobeny podle stejné receptury. Prioritou pro nás je také rychlé a včasné doručení objednávek.

Našim zákazníkům pomáháme s marketingovým řešením pro gastro provozy a restaurace, dále nabízíme gastronomické školení a také pomoc při sestavování menu založeného na křupavém kuřeti.

Sledujte náš profil Holly Powder na Facebooku, abyste zjistili co vám ještě můžeme nabídnout.

Zveme Vás ke spolupráci.

Poznejte naše značky: