Historie firmy

NAŠÍ VÁŠNÍ BYLA VŽDY GASTRONOMIE!

V této oblasti se specializujeme od roku 1993. Od samého počátku jsme se zaměřili na výrobu masných výrobků. Prvním z našich produktů byla sériová výroba hamburgerů a masa na grilování jako například kotlety a ražničí. Od samého počátku si naše produkty podmanily místní trh, speciální hamburgery v 90. letech kralovaly v restauracích rychlého občerstvení.

Velká změna v historii naší společnosti nastala v roce 2008, kdy jsme do naší nabídky zavedli komplexní masné výrobky jako jsou kebab a gyros vyráběné ve velkých, několik desítek kilogramových válcích. Kebab a gyros nadále vyrábíme a prodáváme pod značkou Mr.Hash.

Aktivní sledování dění v gastronomii a blízký kontakt s našimi zákazníky nám během několika let umožnil vytvořit nové produkty pro potřeby majitelů restaurací a konečně vytvořit značku Holly Powder, která představuje křupavou obalovací směs a marinády na kuře.

To byl v naší firmě velmi důležitý moment. Obalovací směs a marinády na kuře Holly Powder byli uvedeny na trh počátkem roku 2015. Tyto produkty okamžitě vzbudily ohromný zájem jak v Polsku tak i za hranicemi. Jídla vytvořené s produkty Holly Powder se podávájí v mnoha zemích světa, jako například v Německu, Irsku, na Slovensku, Ukrajině, nebo Uzbekistáně, Seychelách a Islandu.

Obalované křupavé kuře Holly Powder se vyznačuje tak dokonalou chutí, že tvoří ideální základ na vytvoření celého menu. A proto vznikla naše další značka Chilli Mili. Chilli Mili je franšízová síť restaurací, ve kterých jsou všechna jídla založena na obalovaném křupavém kuřeti. Celkově je již otevřeno 14 restaurací v evropě, z toho jedna v České republice.

Naším nejnovějším produktem, který měl premiéru v roce 2018 jsou nápoje HOME MADE DRINKS (sirupy pro použití v běžném post mixu). Vyrábíme sirupy ve známých a oblíbených chutích jako: Cola, Orange, Lime a Ice Tea a díky tomu naši klienti ve svých restauracích podávájí dokonale slazené a ideálně sycené nápoje. Přesvědčte se sami.

 

Naší vášní byla vždy gastronomie, a proto jsme otevřeni potřebám majitelů restaurací. Bedlivě sledujeme trh a dodáváme žádané a detailně zpracované produkty té nejvyšší kvality!

Poznejte naše značky: