Galerie fotek zdarma

Powrót

FOTKY NA FACEBOOK & INTERNET

 

Křupavá obalovací směs na kuře nejenže skvěle chutná, ale i vypadá. Ukažte svým zákazníkům, že máte nová a chutná jídla na vašem menu!

Nabízíme vám rozsáhlou databázi bezplatných fotek s obalovaným křupavým kuřetem, které jsou ideální pro prezentaci na internetu. Použijte je na své fanpage, na webových stránkách a dalších sociálních sítích.

Můžete si také vytisknout letáky a plakáty s křupavým a šťavnatým kuřetem, které budou propagovat vaše menu.

Vyberte si fotky z galerie níže a kontaktujte nás : + 420 608 408 688

RYCHLÉ MENU & RECEPTY

 

Provozujete restauraci? Servírujete v ní kebab, pizzu, hovězí burgery a jiné jídla?

Doplňte své menu o chicken burger a tortillu.

Všechna navržená jídla v “Rychlém menu” jsou založena na stripsech, což znamená že potřebujete pouze klasickou fritézu, křupavou obalovací směs a marinádu na kuře. To je malý finanční náklad a obrovské možnosti využití!

Pro propagaci nových jídel použijte následující fotky nebo použijte připravené univerzální menu s možností dopsání jednotlivých prodejních cen. Menu je k dispozici ve formě plakátu 50 cm x 70 cm nebo jako stojan na stůl.

Pokud potřebujete více receptů na přípravu jídel s křupavým kuřetem, podívejte se na připravené “Premium Menu”. Zjistěte více.

PLAKÁTY

 

Naše obalovací směs vám umožní uvést na menu mnoho chutných a křupavých novinek. Staňte se naším zákazníkem a využijte bezplatnou marketingovou podporu pro restaurace servírující kuře v křupavém obalu.

Použijte plakáty připravené k propagaci jídel s obalovaným kuřetem ve vaší restauraci. Na plakáty můžete vložit své vlastní logo a kontaktní údaje.

Chcete ve vaší restauraci nabízet jídla jako např. menu s nápojem? Poznejte nápoje CARTEL DRINKS, které ideálně doplní vaši nabídku.

KYBLÍKY A KRABIČKY

 

Pohodlným a rychlým řešením je podávání jídel s křupavým kuřetem v kyblících a nebo krabičkách. Tímto způsobem můžete servírovat jídla jak v restauraci, tak i jako jídla s sebou. Níže uvedené fotografie ukazují možnosti menu se stripsy a křidélky.

Naše obaly na potraviny mají jednotnou grafiku a neobsahují žádná loga. Můžete podávat kyblíky s křupavým kuřetem ve vaší restauraci přesně tak, jak je na obrázcích. Veškeré obaly na fotografiích si u nás můžete také objednat. Podívejte se na naši nabídku obalů pro gastronomii.

Pokud potřebujete pomoct s výběrem kyblíků nebo krabiček, kontaktujte nás: + 420 608 408 688

RYBA V KŘUPAVÉM TĚSTÍČKU

 

Rybu v křupavém obalu pravděpodobně nepodává nikdo jiný ve vašem městě! Servírujte a propagujte nejlepší menu ” Fish and Chips”.

Podívejte se na bezplatnou galerii fotek s obalovanou křupavou rybou. Fotky jsou ideální pro prezentaci na internetu. Použijte je na své fanpage, na webových stránkách a dalších sociálních sítích k propagaci nabízených jídel.

Vyberte si fotky, které se vám líbí a kontaktujte nás: + 420 608 408 688

 

RECEPTY A ŠKOLENÍ

Pokud chcete využít kompletní připravené menu s obalovaným kuřetem, tak se podívejte na nabídku spolupráce a její rozsah!

Poznejte naše značky: