Otevřete si restauraci s křupavým kuřetem

Powrót

Přemýšlíte nad otevřením vlastní restaurace?

 

Převažují ve vašem městě kebaby, pizzerie nebo zmrzlina? Tak to je dobře! Odlište se.
Křupavé obalované kuře nemá na trhu konkurenci a je to jídlo, které každý miluje!

Nabízíme vám podporu při otevření restaurace s kuřetem v křupavém obalu!

Nabízíme vám pružnou spolupráci, můžete využít naše kompletní řešení nebo pouze jeho jednotlivé části. Budete mít velkou svobodu při rozhodování a dostanete velkou pomoc z naši strany. Využijte našich znalostí a zkušeností a rozhodněte se sami jak bude vaše restaurace vypadat a jaký rozpočet na ni chcete vynaložit.

Podívejte se jak vám můžete pomoct.

 

LOGO & NÁZEV

Máte už název a logo pro svoji restauraci?

Lehce zapamatovatelný a dobrý název restaurace spojený s kvalitní grafikou je zárukou toho abyste vytvořili rozpoznatelnou značku. Pokud přemýšlíte nad názvem a logem pro vaši restauraci tak se podívejte na naše návrhy. Níže prezentujeme pár vzorů. Každé logo může být upraveno tak aby se vaše restaurace odlišovala od ostatních!

 

PREMIUM MENU & FOTKY PRODUKTŮ

 

Pro restaurace jsme vypracovali kompletní a plné menu, které je založené na obalovaném kuřeti. Můžete využít všechny recepty nebo pouze některé z nich. Menu si můžete také upravit podle sebe.

Dostanete od nás kompletní recepty na všechny jídla z menu: od kyblíků, ve kterých jsou stripsy s hranolkami nebo pikantní křupavá křidélka až po různé druhy burgerů, tortill nebo saláty s kuřecími kousky.

Každý recept obsahuje konkrétní ingredience, jejich gramáž, pořadí a postup přípravy, doporučený název jídla, způsob servírování v restauraci a jako jídlo s sebou a také doporučenou prodejní cenu a cenu nákladů.

Všechna jídla, která jsou na menu, mají profesionální reálné fotky. Níže se podívejte na celé menu. Vysoká kvalita a rozlišení fotek vám umožní je použít na vlastní reklamní materiály jako např.: letáky, menu, bannery, áčka atd. Fotky jsou rovněž vhodné k vytvoření reklamy v tisku a také k použití na sociálních sítích.

CENÍKY & LETÁKY

 

Při otvírání restaurace s křupavým kuřetem musíte pamatovat na správnou reklamu a také vlastní prezentaci jídel.

Abychom vám tento úkol usnadnili, navrhli jsme ceníky, menuboardy a letáky podle jednotlivých položek menu. Všechny marketingové materiály s křupavým kuřetem jsou konzistentní a tvoří jeden celek. Díky nim můžete snadným způsobem oslovit hodně zákazníků ve vašem městě.

Připravené marketingové materiály je možné upravit, například: dodat vlastní logo a ceny jídel.

PLAKÁTY

 

Pamatujte na propagaci servírovaných jídel!

Ve vaší restauraci vyberte dobře viditelné místo, kde budete moct umístit plakát se speciální nabídkou! Využijte připravené plakáty s jídly s křupavým kuřetem. Plakáty jsou připraveny v upravitelné verzi tak, abyste si na ně mohli umístit vaše ceny jídel a nebo logo vaší restaurace.

Víme, že hosté restaurace chtějí nové produkty a akce, a proto několikrát ročně připravujeme nové tematické plakáty, například plakát na jaro, prázdniny nebo svátky. Zůstaňte s námi v kantaktu, systematicky zvětšujeme databázi propagačních materiálů.

ŠKOLENÍ PRO GASTRONOMII

 

Přemýšlíte kdo by udělal školení pro vaše zaměstnance? A nebo právě sami začínáte a potřebujete profesionální úvod do gastronomie?

Otevřete si vlastní restauraci s křupavým kuřetem a před otevřením využijte profesionální gastronomické školení. Náš kvalifikovaný kuchař přijede do vaší restaurace a ukáže vám jak správně krájet, marinovat a obalovat maso a také jak připravit všechna jídla z menu. Ukáže vám také jak si zorganizovat přípravu a způsob práce v kuchyni.

Školení trvá jeden až dva pracovní dny podle potřeby.

TECHNOLOGIE & ZAŘÍZENÍ

 

Jestlipak víte, že ve spolupráci s námi již desítky restauraterů otevřeli restaurace s křupavým obalovaným kuřetem? Pro nás je to velký úspěch a zároveň ohromná zkušenost a vize. Víme jaké zařízení se nejlépe osvědčí v kuchyni a jak správně a ergonomicky uspořádat kuchyňské vybavení. Zároveň spolupracujeme s hygienikem, který dokonale rozumí technologii a specifikaci kuchyně podávající jídla založené na křupavém obalovaném kuřeti.

V rámci spolupráce od nás obdržíte Provozní Příručku, která obsahuje podrobné nákupní seznamy velkých a také drobných zařízení. Díky tomu ušetříte čas a náklady a zároveň si můžete být jisti, že budete pracovat na ověřených zařízeních.

FOTKY NA FACEBOOK & INTERNET

 

Je důležité, aby jídla ve vaší restauraci byla správně propagována! Využijte naší obrovské databáze fotek pro gastronomii. Vložte je na Facebook, vaši internetovou stránku a další sociální média. Ukažte svým zákazníkům jak dobré jídla máte na menu.

Prohlédnout Galerie Fotek Zdarma.

NÁPAD NA PODNIKÁNÍ V GASTRONOMII

 

Otevřete si vlastní restauraci s křupavým kuřetem.

Pokud chcete využívat připravenou strukturu a osvědčená řešení pro módní restauraci s křupavým kuřetem, přečtěte si nabídku franšízy Chilli Mili.

Poznejte naše značky: